דירות חדשות

דירות חדשות הן בדרך כלל חלומם של הרבה זוגות צעירים שהתחתנו לא מזמן והם רוצים לסמל את ההתחלה החדשה של חייהם המשותפים, על ידי קניית דירה חדשה שאף אחד לא התגורר בה לפניהם ואין לה היסטוריה, כדי שהם בעצמם יוכלו ליצור את ההיסטוריה שלהם.

הבעיה העיקרית עם דירות חדשות שהן הרבה יותר יקרות מדירות יד שנייה ולפעמים האפשרות היחידה לרכישת דירה חדשה, היא באמצעות פרוייקט בנייה. בפרוייקט בנייה של אחת מחברות הנדל"ן בארץ, הזוג הצעיר יכול לקנות דירה על הנייר שהיא בדרך כלל יותר זולה מדירה שכבר נבנתה. כלומר חברת הנדל"ן מפרסמת שהיא מתכננת לבנות דירה באזור כזה וכזה ואם האזור מוצא חן בעינכם אתם יכולים לקבוע פגישה עם נציגי החברה כדי לראות באיזו דירה בדיוק מדובר. בפגישה הזו תוכלו להתבונן בהדמיה ממוחשבת של הדירה וכן הדמיה של הבניין, ההדמיות הממוחשבות דומות מאוד למציאות, כך אתם יכולים לראות את מבנה הדירה, העיצוב שלה, חלוקת החדרים, מיקום המרפסות, סידור הבית ועוד. וגם את מבנה הבניין, העיצוב שלו, עיצוב חדר המדרגות, עיצוב הגינה והאזור שמסביב לבניין במיוחד אם מדובר בפרוייקט בנייה הכולל מספר בניינים ולא רק בניין אחד. כמו כן, סוכני המכירות יוכלו לקחת אתכם לדירה לדוגמה שאמנם נבנתה באזור אחר, אבל היא אמורה להיות זהה לחלוטין לפרוייקט הבנייה שאתם מתעניינים בו.

הדברים שאינכם יכולים לראות והם חשובים ביותר הם: איכות הבנייה, איכות החומרים שמהם הדירה תבנה, המקצועיות של האנשים שמתכננים ובונים את הדירה. דבר נוסף הוא השכנים שלכם, מכיוון שאתם רוצים לקנות דירה שעדיין אינה קיימת, אינכם יכולים לדעת בדיוק מי עוד קנה את הדירה שממולכם, מעליכם או מתחתיכם.

כדי שלא לקנות חתול בשק, בררו מי הוא הקבלן שאחראי על הבנייה ונסו לתאם עמו פגישת עבודה וגם לקבל המלצות עליו מקונים אחרים שכבר מתגוררים בדירות שהוא בנה. בנוסף לכך כדאי לכם לנסות ולברר מי הדיירים שקנו דירה בבניין שלכם ואפילו לנסות להיפגש אתם כדי להכיר אותם קצת יותר טוב.

דירה חדשה, היא חלום שאתם בהחלט יכולים להגשים.