דירות למכירה

קיימים שלושה סוגים עיקריים של דירות למכירה: דירות חדשות, דירות מתוכננות מפרוייקט בנייה ודירות יד שנייה, כאשר לכל קניית דירה ודירה יתרונות וחסרונות, אנחנו ננסה לרכז את היתרונות והחסרונות העיקריים בכל אחת מהאופציות האלו.

דירות חדשות – דירות חדשות הן דירות שבנייתן הסתיימה לא מזמן והן מוצעות למכירה, היתרונות של הדירות החדשות הם: הדירות כבר קיימות לכן אפשר לבקר בהן ולהתרשם מהעיצוב של הדירה, איכות הבנייה, עיצוב החדרים, כיווני אור, הבניין ולפעמים אפילו מהשכנים שקנו לפניכם את הדירה. החסרון העיקרי של הדירות החדשות שהן הרבה יותר יקרות מדירות יד שנייה ומדירות שנמצאות בפרוייקט דירה ואנחנו גם לא יכולים לדעת מה יהיה מצבן כעבור מספר שנים.

דירות מתוכננות – כאן הכוונה גם היא לדירות חדשות, אבל אתם קונים אותן כאשר הן נמצאות רק על הנייר כחלק מפרוייקט בנייה. היתרון המשמעותי של דירות אלו חוץ מהעובדה שהן יהיו חדשות כשאתם תיכנסו להתגורר שם, הוא שהן בדרך כלל יותר זולות מדירות חדשות שכבר קיימות. החסרונות העיקריים הם שאתם לא יודעים אף פעם מתי תסתיים הבנייה של הדירות וקרו מקרים רבים שהבנייה הסתיימה מאוחר מהמתוכנן. אתם לא יכולים באמת להרגיש את הדירה, אלא רק להתבונן בהדמיות שלה, לא תמיד אתם יודעים מי יהיו השכנים שלכם, לא תמיד תוכלו לדעת מה היא איכות החומרים שמהם הדירות נבנו.

דירות יד שנייה – דירות יד שנייה הן דירות שכבר התגוררו בהם בעבר, כאשר ההבדל במחיר הוא כמובן ביחס לגיל הדירה, הדירה יכולה להיות בת חמש או שבע שנים ולהיחשב כחדשה והיא יכולה להיות בת יותר מעשרים שנה ולסבול מבעיות של בלאי והתיישנות. היתרונות של דירות יד שנייה שהן יותר זולות מדירות חדשות, אפשר לבקר בדירה ולהרגיש אותה, אפשר להכיר את השכנים ואת הסביבה. החסרון העיקרי הוא שהרבה פעמים המוכרים לא ירצו לספר לכם דברים שהם קריטיים לגביי הדירה כגון: נזילות, פיצוץ רציני שפגע בדירה, שכן בעייתי וכדומה. בדירות יד שנייה אפשר למצוא גם דירות יד שנייה משופצות, דירות אלו הן מן הסתם יקרות יותר, בהתאם לשיפוץ שנערך בדירה, אבל הן בהחלט חוסכות לכם את הצורך לשפץ בעתיד הקרוב, במיוחד כאשר מדובר בדירות ישנות.

עד שתמצאו דירה לרכישה תוכלו להשתמש בינתיים בשירות אחסון דירות ולאחסן שם תכולה שלמה של הדירה.

דירות למכירה ברמת גן

ריבית משכנתאות