דלתות פנים

דלתות פנים הן עיניין של אופי. כל אחד מאיתנו גדל ומתחנך בערכים וטעמים שונים ובזכות נתונים אלו אנו גדלים לבחור את הריהוט הביתי שמתאים לנו. מחדר השינה, המיטות, הסלון ועד לחלונות ודלתות הפנים בביתנו. כולם מהולים בטיפת מסורת, טעם אישי וערכים שהובילו אותנו כל השנים. בחירת דלתות פנים לבית הוא עיניין מורכב לעיתים והוא מצריך אותנו להתחשב באלמנטים שונים כמו הרקע האישי שלנו בשילובו עם יתר חברי הבית וגם התאמתן לחלל הפנימי ולחפצים שנמצאים בו. החוכמה היא לשלב ולאזן בין החלל הפנימי לבין החלל החיצוני. כל חלל בבית בעל נופח שונה וטעם אחר, השילוב שלו עם האווירה החיצונית שלא פחות מורגשת יכול להביא לתוצאות מדהימות.

רוכשים דלת?

הדבר הראשון שיש לבדוק בזמן רכישת דלתות פנים הוא תקינות המוצר ויעליותו. מעבר לעובדה שהדלתות צריכות להיות בטיחותיות הן צריכות גם לאטום מספיק את הרעשים שנמצאים בחלל לרעשים שמחוצה לו. יצירה אקוסטית שכזו אמורה להישמר לאורך שנים. דבר נוסף וחשוב לבדוק הוא כי העץ ממנו מיוצרות הדלתות הוא נקי מריסוסים ורעלים על מנת שלא יהווה סכנה למתרחש בבית וגם שהוא ישמר שנים. שימוש בעץ בתור רהיט הופך את הבית לעמיד יותר ונעים יותר מכל חומר גלם אחר. הדלת פנים אמורה להגן מפני רעשים וליצור אינטימיות מוחלטת הדלת אמורה גם להן עלינו מנזקי אקלים ותאורה הכי קשים שיהיו. המטרה העיקרית של דלת היא לגרום לנו הרגשת ביטחון בתוך החלל בו אנו נמצאים.

ביטחון

 ביטחוננו לא מתבטא רק באיכות הפיסית של המוצר אלא גם בהיבט העיצובי שלו, השילוב בין הריהוט בבית לדלת הפנים יכול להשפיע מאוד על תחושותינו בבית והצורך להרגיש נקי ויעיל עולה על הכל. כל אחד מחפש בפינתו האישית את האסתטיקה והנוחות הכי טובים שאפשר לבקש וכל אלו דברים שנשמעים אלמנטרים אך השפעתם חזקה מאוד על ההתנהלות בחיינו הפרטיים שמתרחשים בתוך חלל הבית וגם מחוצה לו. כשמדובר על דלתות פנים מומלץ לא להתפשר מבחינת המחיר. ככל שהדלת תהיה איכותית יותר ככה היא תשרת אותנו נאמנה ותישמר לאורך שנים רבות.